Корзина
366 отзывов
ЗнижкаЛовіть знижку
Компанія "Лев&Ко" - мабуть найкращі стоматологічні матеріали і обладнання.
+380687985586
+380687985586
+380676727999
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ІНСТРУБОРДЕС КАНІСТРА 5 Л ДЕЗИНФЕКЦІЯ ІНСТРУМ. ТА БОРІВ

2 439 грн.

Под заказ
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380687985586
 • +380676727999
 • Контакты
  • Телефон:
   +380687985586
   +380676727999
  • Контактное лицо:
   ФОП Левандовський М.В
  • Адрес:
   вул.Шевченка,179,офіс 208, Стрий, Львовская область, Украина
  • Email:
   mstomat@gmail.com
  • Skype:
   vovalev91
 • Условия возврата и обмена
Узнать партнерские цены
 • Бесплатная
  доставка
ІНСТРУБОРДЕС КАНІСТРА 5 Л ДЕЗИНФЕКЦІЯ ІНСТРУМ. ТА БОРІВ
ІНСТРУБОРДЕС КАНІСТРА 5 Л ДЕЗИНФЕКЦІЯ ІНСТРУМ. ТА БОРІВ
2 439 грн.
Под заказ
Купить
 • +380 показать номер +380687985586
 • +380676727999
Перезвоните мне
Узнать партнерские цены
Не забудьте заглянути в групу  "Розпродаж-Распродажа", де Ви знайдете велику кількість акційних товарів з чудовими цінами.

 

Методичні вказівки щодо застосування засобу «ІнструБорДес» з метою дезінфекції та достерилізаційного очищення.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

Повна назва засобу - дезінфекційний засіб «ІнструБорДес».

Фірма виробник - ТОВ «Компанія «Медпромінвест» (Україна) за ТУ У 24.2-32042680-001:2009.

Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас.%: біс(3-амінопропіл)додециламш- 9,9; дидецилметилполіоксіетиламоніум пропіонат-12,0 (діючі    речовини);комплексоутворювач, інгібітори корозії, регулятори піноутворення, ароматизатор (допоміжні речовини); вода до 100,0.

Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Прозора рідина синього кольору (можливе інше забарвлення) зі специфічним запахом, добре розчиняється у воді, величина рН концентрату - 9,9; 1,0% водного розчину - 9,4. Робочі розчини мають виражені миючі емульгуючі та дезодоруючі властивості.

Засіб не пошкоджує вироби із металу, скла, термостабільних і термолабільних матеріалів, гуми, каучуків (натуральних та синтетичних), полімерних матеріалів (поліетилен, полістирол, поліамід, а також особливо чутливих - акрилового скла, поліефіру, силікону, альгінату, гідроколоїду), не залишає нальоту, добре змивається, не фіксує забруднення органічного походження.

Призначення засобу.

Дезінфекція, суміщення процесів дезінфекції та достерилізаційного очищення медичних інструментів (в т.ч. стоматологічних свердел та інших обертових інструментів) при кишкових і крапельних інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз) етіології, вірусних інфекціях, (в т.ч. гепатити, СНІД) та інфекціях грибкової етіології у закладах охорони здоров'я (лікувально-профілактичних закладах, стоматологічних клініках та кабінетах, клініко-діагностичних, бактеріологічних, вірусологічних, серологічних та інших лабораторіях, аптеках, санітарно-профілактичних, дитячих дошкільних, учбових, оздоровчих закладах тощо);

- для дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і до стерилізаційного очищення (ручним і механізованим способом, в установках ультразвукового очищення) виробів медичного призначення з різних матеріалів одноразового і  багаторазового призначення, включаючи хірургічні та стоматологічні інструменти (у т.ч. ендодонтичні, обертові інструменти та стоматологічні бори з різних матеріалів, у т.ч. з алмазним, вольфрамовим, титановим покриттям; ортопедичні інструменти, відтискні ложки), стоматологічні матеріали (відтиски з альгінату і силікону, зубопротезні заготовки, зліпки, мости, коронки, артикулятори), гнучкі і жорсткі ендоскопи та інструменти до них, зонди, катетери, головки ультразвукових діагностичних апаратів, маски, трубки, шланги до наркозно-дихальної апаратури у лікувально-профілактичних закладах усіх типів;

- для дезінфекції лабораторного посуду у лікувально-профілактичних, клініко-діагностичних, вірусологічних, серологічних та інших лабораторіях, аптеках, тощо;

- для дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і до стерилізаційного очищення перукарського, манікюрного, педікюрного, косметичного інструментарію та приладдя на підприємствах сфери обслуговування (косметологічні клініки, кабінети, салони краси, SРА-центри, манікюрні, педікюрні кабінети, перукарні, тощо);

- для дезінфекції інструментів на підприємствах харчової, фармацевтичної, парфумерно-косметичної та мікробіологічної промисловості, тощо;

- для знезараження перед утилізацією використаних виробів медичного призначення одноразового використання;

- для дезінфекції на інших епідемічно значимих об'єктах, діяльність яких вимагає проведення дезінфекційних робіт у відповідності до діючих санітарно-гігієнічних норм і правил, нормативно-методичних документів.

Спектр антимікробної дії. «ІнструБорДес» виявляє бактерицидні (включаючи збудників туберкульозу, внутрішньолікарняних інфекцій, зокрема, мультирезистентний золотистий стафілокок (МRSA), ентерокок, синьогнійну паличку, Неlісоbасtег руlогу), віруліцидні (включаючи парентеральні вірусні гепатити В,С, СНІД, герпес-, рота-, папова-, поліо-, ентеро-, аденовірусні інфекції, збудників різних видів грипу: А(Н5N1) «пташиний грип», А(Н1N1) «свинячий грип») та фунгіцидні (в т.ч. щодо грибів роду Candida, дерматофітів та пліснявих грибів) властивості.

Токсичність та безпечність засобу. Засіб «ІнструБорДес», відповідно до вимог ГОСТ 12.1.007-76, належить до 3 класу помірно небезпечних речовин при введенні в шлунок та парентеральному введенні, до мало небезпечних речовин при нанесенні на шкіру та при інгаляційній дії у вигляді пару (4 клас небезпеки). Являє небезпеку при проковтуванні. У вигляді концентрату та концентрованих розчинів подразнює шкіру та викликає подразнення слизової оболонки очей, верхніх дихальних шляхів. Складові речовини засобу не виявляють канцерогенних, мутагенних, тератогенних та гонадотропних властивостей.

2. ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧИХ РОЗЧИНІВ.

Методика та умови приготування робочих розчинів. Робочі розчини (далі розчин) засобу «ІнструБорДес» готують у промаркованому скляному, емальованому (без пошкодження емалі), пластмасовому посуді шляхом додавання відповідних кількостей концентрату засобу до води, ретельно перемішують протягом 0,5-1,0 хв., до одержання гомогенної суміші.

Розрахунки для приготування робочих розчинів. Для приготування розчину необхідної концентрації виходять із наступного розрахунку, наведеного в таблиці 1.

Таблиця 1. Приготування робочих розчинів засобу «ІнструБорДес»

 

Концентрація розчину, % (за препаратом)

Кількість компонентів (мл) для приготування:

1,0 л

3,0 л

5,0 л

Кількість концернтрату

Кількість води

Кількість концернтрату

Кількість води

Кількість концернтрату

Кількість води

1,0

10,0

990,0

30,0

2970,0

50,0

4950,0

2,0

20,0

980,0

60,0

2940,0

100,0

4900,0

3,0

30,0

970,0

90,0

2910,0

150,0

4850,0

 

 

Термін та умови зберігання робочого розчину. Термін придатності робочого розчину - 10 діб за умови його зберігання у закритому скляному, пластмасовому або емальованому (без пошкодження емалі) посуді при кімнатній температурі, із закритою кришкою. Допускається багаторазове використання робочого розчину, за умови відсутності візуальних змін початкового зовнішнього виду.

3. СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБУ З МЕТОЮ ДЕЗІНФЕКЦІЇ.

Об'єкти застосування. Робочі розчини «ІнструБорДес» використовують з метою дезінфекції, а також для поєднаних процесів дезінфекції та достерилізаційного очищення (ручним і механізованим способом в установках ультразвукового очищення) виробів медичного призначення з різних матеріалів одноразового і багаторазового призначення, включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи та інструменти до них, хірургічні, стоматологічні інструменти (у тому числі ендодонтичні, обертові інструменти та стоматологічні бори з різних матеріалів, у т.ч. з алмазним, вольфрамовим, титановим покриттям; відтиски з альгінату і силікону, зубопротезні заготовки, зліпки, мости, коронки, артикулятори, ортопедичні інструменти, відтискні ложки), зонди, катетери, головки ультразвукових діагностичних апаратів, маски, трубки, шланги до наркозно-дихальної апаратури; манікюрний, педікюрний, косметичний, перукарський, інструментарій та приладдя, кувези у відділеннях неонатології;

Методи знезараження окремих об'єктів.

Дезінфекцію всіх видів виробів медичного призначення, у тому числі суміщену з їх достерилізаційним очищенням, проводять в емальованих (без пошкодження емалі), скляних або пластмасових місткостях, які закриваються кришками за режимами, наведеними у таблиці 3. Вироби повністю занурюють у розчин «ІнструБорДес» відразу ж після їх застосування. Вироби, які мають канали звільняють від повітря, заповнюють розчином усі канали і порожнини, використовуючи допоміжні засоби (шприци, піпетки тощо). Роз'ємні вироби занурюють у розчин засобу в розібраному вигляді. Інструменти, що мають замкові частини, занурюють розкритими, попередньо зробивши ними у розчині кілька робочих рухів для кращого проникнення розчину у важкодоступні ділянки інструментів. Товща шару засобу над поверхнею занурених медичних інструментів повинна бути не менше, ніж 1 см.

Під час дезінфекції канали і порожнини повинні бути заповнені (без повітряних пробок) розчином.

Після дезінфекції вироби медичного призначення промивають проточною водою протягом 3 хв. та споліскують водою протягом 0,5-1,0 хв. Канали та порожнини промивають шляхом прокачування крізь них проточної води за допомогою шприців або електровідсмоктувача. Після цього вироби висушують.

Для догляду за шарнірами використовують силіконовий спрей.

Для дезінфекції ендоскопів і медичних інструментів до гнучких ендоскопів використовують технологію обробки, викладену у відповідних офіційних нормативних документах.

Дезінфекцію та суміщені процеси дезінфекції і достерилізаційного очищення гнучких і жорстких ендоскопів проводять ручним, напівавтоматичним або автоматичним (циркуляційним) способами.

Після закінчення ендоскопічного дослідження, ендоскоп негайно очищують від забруднення (шлунковий, кишковий сік, слиз, кров та ін.) і зовнішні поверхні - за допомогою серветок, що змочені робочим розчином «ІнструБорДес», канали очищують шляхом подачі в них повітря та води або робочого розчину. Серветки після очищення ендоскопа збирають в промарковану місткість із закритою кришкою та дезінфікують перед утилізацією.

Жорсткі ендоскопи перед очищенням розбирають на комплектуючі деталі. При проведенні дезінфекції або дезінфекції, суміщеної з достерилізаційним очищенням жорстких ендоскопів у робочий розчин занурюють деталі та вузли, за винятком окулярних частин оптичних трубок. Товщина робочого шару над виробами повинна бути не менша 1 см. Канали ендоскопів заповнюють розчином «ІнструБорДес» за допомогою шприца або електровідсмоктувача, при цьому особливу увагу звертають на біопсійні канали, які бережно очищують механічним способом.

При проведенні дезінфекції або дезінфекції з достерилізаційним очищенням гнучких ендоскопів перед зануренням кожний ендоскоп звертають кільцем. Внутрішні канали ендоскопу заповнюють робочим розчином «ІнструБорДес», використовуючи допоміжні засоби (шприци тощо), не допускаючи попадання повітря у канал.

Розчин «ІнструБорДес» кілька разів інтенсивно пропускають крізь усі канали. Після завершення дезінфекції (чи суміщених процесів дезінфекції і достерилізаційного очищення) ендоскопи відмивають від залишків засобу. Для цього ендоскопи або їх частини дістають із розчину пінцетом, видаляють із каналів залишки робочого розчину за допомогою шприца або електровідсмоктувача. Ретельно промивають ендоскоп та всі його канали водою двічі по 15 хв. Залишки води із зовнішньої поверхні ендоскопів видаляють за допомогою марлевої серветки або паперового рушника, ретельно протирають окуляр у місці виходу контактів.

Канали продувають повітрям. Відмиті від залишків «ІнструБорДес» ендоскопи переносять у місця зберігання.

Дезінфекцію ендоскопів та суміщені процеси дезінфекції і достерилізаційного очищення автоматичним (циркуляційним) способом проводять відповідно до інструкції, що додається до спеціального обладнання.

Робочі розчини «ІнструБорДес» можуть застосовуватись в зазначених концентраціях в усіх ультразвукових ваннах, виготовлених із нержавіючої сталі. При цьому необхідно стежити за тим,  щоб час застосування ультразвуку не перевищував часу, зазначеного виробником інструменту.

Знятий з виробництва 
       
       
       
       
       

 

 

 
       
       
     
   
   
       
     
     

 

 

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель   Медпроминвест
Страна производитель Украина
 • Цена: 2 439 грн.
Меню
+380687985586
+380676727999
Украина Львовская область Стрий вул.Шевченка,179,офіс 208
ФОП Левандовський М.В.
ФОП Левандовський М.В
Карта